Dlaczego właśnie CALIFORNIA SCENTS ?

California Scents - powstanie

Firma California Scents, znana z produkcji wysokiej jakości odświeżaczy powietrza, powstała w południowej Kalifornii, w 1993 roku. Mówi się, że CS została światowym producentem odświeżaczy w momencie, gdy pierwsza puszka zjechała z linii produkcyjnej. California Scents znana jest zarówno z zapachów do domu/biura jak i do samochodu. Aktualnie, firma posiada swoją fabrykę w Pensylwanii. (https://sklep.motogo.pl/zapachy-c3)

California Scents - Jak to jest zrobione?

Siłą California Scents jest natura – produkty tej marki są wykonane z naturalnych olejków organicznych. Aluminiowe puszki, w dłuższej perspektywie przeznaczone do recyklingu, zawierają biodegradowalne kostki z drzewa cedrowego. Co więcej, produkty California Scents posiadają certyfikat Enviro-Kleen i, uwaga, nie są testowane na zwierzętach. Dla osób, które nie spotkały się jeszcze z nazwą „Enviro-Kleen” – jest to program, który powstał ze względu na coraz większe zapotrzebowanie na produkty ekologiczne; certyfikat Enviro-Kleen to dowód na to, że dany produkt nie jest szkodliwy dla środowiska, a jego jakość jest potwierdzona testami zgodnymi z wytycznymi IFRA oraz Unii Europejskiej. Innymi słowy, produkty z certyfikatem Eviro-Kleen są bez wątpienia ekologiczne. To, co powinno nas interesować, to fakt, że wszystkie odświeżacze California Car Scents Spillproof Organic posiadają tenże certyfikat.

California Scents - Moc Californii !

W tym momencie w naszej pamięci odtwarza się pewna historia... Pewnego razu, gdy wybieraliśmy się na rodzinną okoliczność, zabraliśmy się za małe porządki w aucie. Mycie, odkurzanie – standardowe zabiegi pielęgnacyjne. Wisienką na torcie miał być oczywiście przyjemny zapach. Puszka z Coronado Cherry od dawna oczekiwała na otwarcie. Gdy to uczyniliśmy aromat słodkiej wiśni był wyczuwalny w całym samochodzie. Gdy dojechaliśmy na miejsce i otworzyliśmy drzwi auta – zapach rozszedł się po parkingu. Aromat był do tego stopnia ładny i wyczuwalny, że usłyszeliśmy kilkukrotnie: „A co tak ładnie pachnie?”. Właśnie od tego momentu zarówno my jak i wielu naszych krewnych używa puszek

California Scents - Trwałosć produktu

Zgodnie z zapewnieniami producenta, zapach z puszki powinien być intensywny przez ok. 60 dni. Postanowiliśmy to sprawdzić. Po miesiącu od zainstalowania puszki i „skręceniu jej” do połowy mogliśmy poczuć piękny zapach z odległości kilku metrów przy otwartych drzwiach pojazdy. W kolejnym miesiącu zapach nie tracił na mocy i atrakcyjności. Test zakończyliśmy po trzecim miesiącu. W aucie nadal czuć słodką wiśnię, jednak aromat jest mniej intensywny.

Chcąc ocenić intensywność zapachu wyglądałoby to tak: 1 miesiąc – 10/10/ 2 miesiąc – 9.5/10 3 miesiąc – 6/10 Śmiało polecamy produkty Californi Scents wszystkim tym, którzy stawiają na doskonałą jakość produktów, trwałość zapachów, a także ekologiczne podejście.

O serwisie

Skorzystaj z naszego doświadczenia związanego z motoryzacją.

Zajmujemy się również organizacją wycieczek jednodniowych z Warszawy - zobacz więcej: Jasna Gora - One day tour from Warsaw

Kontakt

kontakt@disegno-studio.pl

Galeria