Zapachy samochodowe które zniewalają.

Zapachy California Scents

Marka California Scents jest znana na całym świecie, jako producent najlepszej jakości zapachów samochodowych. Swoją siedzibę i fabrykę mają w Kalifornii, co daje możliwość skorzystania w produkcji z naturalnych, świeżych składników, które w niepowtarzalny sposób potrafią wyczarować piękny aromat w każdym aucie. Odświeżacze do powietrza są nie tylko intensywne i niezmiernie miłe, ale również trwałe, ponieważ ich zapach unosi się w powietrzu przez co najmniej 30 dni, a czasem nawet i 60, co jest ewenementem w tej branży. Producent zadbał także o atrakcyjną formę zapachów i stworzył kolekcje przeróżnych zawieszek, klipsów do umocowania, wkładów do kratek wentylacyjnych, a także puszek celulozowych i żelowych, prze co każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.

California Scents.

Producent California Scents dba zarówno o trwałość i atrakcyjność zapachów, co o ich ciekawe opakowanie. Każdy zapach wypuszczony z ich kolekcji, to pewność i gwarancja najwyższej klasy, która przypadnie do gustu najbardziej wybrednym klientom. Stany Zjednoczone to raj dla kierowców pod wieloma względami, a linia najbardziej znanych odświeżaczy samochodowych w niczym nie odbiega od wymogów i jakości jakie muszą być stworzone, by sprostać wymaganiom każdego kierowcy.

Trwały zapach

Odświeżacze powietrza

California Scents to bardzo trwałe odświeżacze powietrza.  Odświeżacze do powietrza California Scents zadziwiają swą trwałością i efektywnym zwalczaniem innych, nie zawsze przyjemnych zapachów. Są to zamknięte w puszce kawałki drzewa cedrowego, nasączone różnymi rodzajami zapachów, utrzymujących się niekiedy nawet 60 dni. Kształt puszki umożliwia umieszczenie odświeżacza w dowolnym miejscu w samochodzie, przez co jest bardziej uniwersalny i praktyczny.

Bardzo ciekawe jest to, że jeśli zapach starci na intensywności wystarczy odwrócić kostki drzewa cedrowego w pojemniku i umieścić je ponownie w pojemniku, w dowolnym miejscu, nie tylko w samochodzie, a zapach będzie znów unosił się w powietrzu prze kolejne kilkadziesiąt dni. Nic więc dziwnego, ze zapachy marki California Scents są jedna z najbardziej ulubionych marek na świecie, nie tylko w Stanach Zjednoczonych.

O serwisie

Skorzystaj z naszego doświadczenia związanego z motoryzacją.

Zajmujemy się również organizacją wycieczek jednodniowych z Warszawy - zobacz więcej: Jasna Gora - One day tour from Warsaw

Kontakt

kontakt@disegno-studio.pl

Galeria