California Scents Car Scents - Route 66 (Zapach do auta)

Wybór zapachu to bardzo indywidualna sprawa. Jednak szeroka oferta zapachów California Scents powinna zadowolić każdego – zarówno tego z mocniejszym jak i słabszym zmysłem powonienia.

California Scents, oprócz bardzo oryginalnych i świeżych aromatów pochodzących ze 100% naturalnych ekstraktów cytrusowych czy olejków kwiatowych, posiada linię mocnych zapachów, takich jak Coronado Cherry, a także aromatów o mniejszej intensywności, np. żurawina Concord Cranberry. Mimo wielu pięknych zapachów naszym dzisiejszym numerem jeden jest zapach Route 66. (https://sklep.motogo.pl/zapachy-c3)

Zapach samochodowy

Zapachy do aut marki California Scents to wróg numer jeden dla odświeżaczy powietrza utrzymujących swoją intensywność przez kilka czy kilkanaście dni. California Scents produkuje zapachy wyczuwalne po 3-4 miesiącach od otwarcia. Co więcej, zapach, który się unosi jest cały czas przyjemny.

Jakość produktu

Każde opakowanie California Scents Spillproof Organic Air Freshener® jest bardzo ekologiczne – posiada trzy bloki prasowanego lnu, który z kolei jest nasączony perfumami (powstałymi z organicznych olejków). Gdy po kilku tygodniach odświeżacz miałby mniejszą intensywność zapachu, wystarczy go poobracać i pokapać na niego odrobiną gorącej wody. Efekt „renowacji” będzie jak najbardziej zadowalający.

Klienci inwestujący w odświeżacze California Scents podkreślają jednak, że zapachy tej marki z niezmienioną intensywnością utrzymują się w samochodzie/biurze/domu przez dwa miesiące. W kolejnych dniach dany aromat jest zazwyczaj wyczuwalny, choć jego intensywność maleje wraz z upływem czasu.

Konsystencja odświeżacza

Zapachy California Scents, w przeciwieństwie do odświeżaczy produkowanych przez konkurencję, mają stałą konsystencję. Dzięki temu nie ma niebezpieczeństwa wycieku żrących płynów na elementy tapicerki. Tak jak zostało to już wspomniane, produkty California Scents są w stu procentach ekologiczne – opakowanie jest aluminiowe (stworzone z myślą o recyklingu), a jego zawartość w pełni podlega biodegradacji.

Innymi słowy – każdy zapach jest stworzony z myślą o naszym otoczeniu, a także komforcie.

O serwisie

Skorzystaj z naszego doświadczenia związanego z motoryzacją.

Zajmujemy się również organizacją wycieczek jednodniowych z Warszawy - zobacz więcej: Jasna Gora - One day tour from Warsaw

Kontakt

kontakt@disegno-studio.pl

Galeria