California Scents

O marce California Scents

California Scents to amerykańska marka zapachów samochodowych prosto z Kalifornii. Wszystko to rozpoczęło się od roku 1993, gdy pojawiło się pierwsze rozwiązanie w postaci organicznego olejku zapachowego, który umieszczony został w biodegradowalnej puszce.

Zapachy California Scents

Obecnie California Scents to już nie tylko zapachy samochodowe, ale również elementy odświeżające biuro, dom czy też specjalnie dla właścicieli zwierzaków. Przez lata pracy firma była w stanie doprowadzić swoje produkty do wyjątkowej jakości. Dodatkowo te tworzone ręcznie w USA zapachy nadal są w pełni przyjazne dla środowiska. California Scents to linia różnorakich odświeżaczy powietrza, które będzie można na całym świecie kupować. Zapachy samochodowe tej marki zbierają wiele dobrych opinii u różnych klientów, a to najlepszy znak jakości.  (https://sklep.motogo.pl/zapachy-c3)

Ważnym elementem będzie również to, że firma chce dbać o środowisko naturalne i tworzy takie produkty, które są mu bliskie. Samochodowe odświeżacze maja postać niewielkiej puszki z atrakcyjną formą estetyczną, która ma trzy bloki drzewa cedrowego. Ostatnie nasączone są specjalnym olejkiem, który będzie odpowiadał za tworzenie rzeczywiście doskonałego zapachu. Oczywiście puszka będzie miała charakter odnawialny i żaden z elementów nie będzie wpływał na obciążenie środowiska.

Ciekawa konstrukcja zapachów sprawia, że będzie można samemu decydować o tym jak będzie dozowana intensywność tych zapachów przez użytkownika. Można się cieszyć odświeżaczem przez 30-60 dni w zależności od sposobu jego użytkowania. Dzięki poręcznej formie można w łatwy sposób umieścić puszkę z produktem wszędzie tam, gdzie będzie się potrzebowało świeżego zapachu. Imponująca linia produktów pozwala na wybranie ulubionego zapachu spośród rozlicznych propozycji jakie się pojawiają. warto wybrać swój produkt California Scents i będzie można potem cieszyć się doskonałym zapachem w aucie. Każdy kto na tą markę będzie się decydował bez wątpienia bedzie zadowolony z tych zapachów.

O serwisie

Skorzystaj z naszego doświadczenia związanego z motoryzacją.

Zajmujemy się również organizacją wycieczek jednodniowych z Warszawy - zobacz więcej: Jasna Gora - One day tour from Warsaw

Kontakt

kontakt@disegno-studio.pl

Galeria