Oryginalny zapach dla Twojego samochodu

California Scents

Produkty występujące pod szyldem California Scents cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Nie jest ona przy tym pozbawiona uzasadnienia, mamy bowiem do czynienia z propozycjami charakteryzującymi się wyjątkowo wysoką jakością, zasłużenie zbierającymi najlepsze opinie i oceny. 

Zapach California Scents

Gdy analizujemy poszczególne zapachy z rodziny California Scents, zaskoczeniem nie jest dla nas to, że rodzą się one w Stanach Zjednoczonych, właśnie w słonecznej Kalifornii. Podczas ich produkcji niezmiennie wykorzystywane są wyłącznie składniki naturalne. Sam sposób działania omawianych tu kosmetyków nie jest skomplikowany, w puszce mamy bowiem do czynienia z trzema bloczkami. Wykonuje się je z drzewa cedrowego, a następnie nasącza się je wonnymi olejkami. (https://sklep.motogo.pl/zapachy-c3)

Na uwagę zasługują zresztą również same designerskie opakowania, ich konstrukcja nie tylko przyciąga przy tym spojrzenia, ale również przyczynia się do tego, że możliwe staje się dozowanie intensywności danego zapachu. Same zapachy są tworzone tak, aby były przyjazne środowisku naturalnemu. Same opakowania mogą być zresztą w stu procentach poddawane recyklingowi. Zapachy pozostają wyczuwalne przez okres sięgający od 30 do 60 dni, duże znaczenie mają przy tym warunki, w jakich są wykorzystywane.

O najlepszym efekcie można mówić wówczas, gdy mamy do czynienia z temperaturą, która przekracza 8 stopni. Zawsze produkuje się je przy tym na bazie naturalnych olejków, kosmetyki są przy tym biodegradowalne. Jeśli chcemy się nimi cieszyć, produkt powinien zostać otworzony. Można umieścić go pod fotelem samochodowym, znakomitym miejscem jest jednak również uchwyt na kubek. Zapach jest zresztą dostępny w bardzo wygodnej formie sprasowanego tworzywa. Trwały odświeżacz powietrza.

Ponieważ produkt jest zamknięty w metalowej puszce, olejki eteryczne charakteryzują się trwałością i skutecznością. Sama gama zapachowa jest wyjątkowo szeroka, możemy więc cieszyć się więc między innymi zapachem wiśniowym, kosmetykiem dla palaczy, zapachem ananasowym, winogronowym i cytrusowym.

O serwisie

Skorzystaj z naszego doświadczenia związanego z motoryzacją.

Zajmujemy się również organizacją wycieczek jednodniowych z Warszawy - zobacz więcej: Jasna Gora - One day tour from Warsaw

Kontakt

kontakt@disegno-studio.pl

Galeria