10 najlepszych polerek samochodowych 2022 roku - recenzja i poradnik kupującego

Czy cenisz sobie wygląd swojego samochodu i martwisz się o skazy? Powinieneś rozważyć zainwestowanie w polerkę buforową.

Chociaż czyszczenie lakieru samochodu może zmniejszyć widoczność rys, polerowanie i polerowanie pojazdu może przywrócić mu blask. Można to zrobić bez ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z wynajęciem profesjonalisty.

Polerowanie to proces polegający na użyciu środków polerujących w celu wyeliminowania uszkodzeń lakieru i zarysowań powierzchni. Użycie odpowiedniego polerki może pomóc w uzyskaniu świeżej powierzchni lakieru, nadając samochodowi atrakcyjne wykończenie. atrakcyjne wykończenie. Priorytetowe traktowanie stanu lakieru samochodu zapewnia wydłużenie okresu użytkowania.

Na rynku dostępne są jedne z najlepszych polerek buforowych do samochodów, które nie tylko poradzą sobie z uporczywymi zarysowaniami, ale także z plamami, które nie poddają się konwencjonalnemu czyszczeniu. Jeśli jesteś początkujący w polerowaniu, pozwól nam poprowadzić Cię przez najlepsze polerki, jakie istnieją na rynku. Porównanie ich cech i zrozumienie sposobu działania pomoże Ci wybrać tę właściwą.

Podpowiemy Ci również, jak wybrać najlepsze dostępne polerki zderzaków samochodowych. Czytaj dalej!

Spis treści pokaż Najlepsze polerki i szlifierki samochodowe w 2022 r. 1. Zderzak samochodowy o zmiennej prędkości Dewalt DWP849X 2. Zderzak samochodowy Porter-Cable 7424XPR 3. Polerka samochodowa Makita 9227C 4. Griot's 10813STDCRD Garażowa polerka samochodowa 5. ToRQ TORQX Polerka samochodowa 6. Bufor samochodowy Meguiar's MT300 7. Wyrównywarka do samochodów Black & Decker WP900 8. Polerka do samochodu Ryobi RB61G 9. Wen 948 Szlifierka samochodowa 10. Polerka samochodowa Flex L3403VRG Jak znaleźć najlepszą polerkę zderzakową do samochodu? Prędkość Waga Wibracje i hałas Funkcje bezpieczeństwa Sterowanie ręczne Typ Wniosek

Najlepsze zderzaki i polerki samochodowe w 2022 r.

NazwaCenaWattsRating
Dewalt DWP849X Sprawdź cenę1250 W4.9/5
Porter-Cable 7424XPR Sprawdź cenę500 W4.8/5
Makita 9227C Sprawdź cenę1000 W4.6/5
Griot's 10813STDCRD Sprawdź cenę850 W4.5/5
Polerka ToRQ TORQX Sprawdź cenę700 W4.2/5
Meguiar's MT300 Sprawdź cenę500 W4.2/5
Black & Decker WP900 Sprawdź cenę100 W4.1/5
Ryobi RB61G Sprawdź cenę200 W4.1/5
Wen 948 Sprawdź cenę250 W3.9/5
Flex L3403VRG Sprawdź cenę900 W4,6/5

1. Zderzak samochodowy o zmiennej prędkości Dewalt DWP849X

Firma produkująca ten zderzak samochodowy jest znana z produkcji wysokiej jakości, wytrzymałych narzędzi. Zderzak samochodowy Dewalt o zmiennej prędkości nie nie zawiedzie Twoich oczekiwań. Jest ona przeznaczona zarówno dla amatorów, jak i jak i profesjonalistów.

Jest uniwersalna, ponieważ można jej używać na różnych metalowych różnych powierzchniach metalowych w samochodzie lub łodzi. Należy używać go ostrożnie, ponieważ może spalić wszystkie plastikowe części. Zderzak Dewalt jest wyposażony w silnik o mocy 12 amperów. Większość ludzi wybiera ją zamiast innych marek ze względu na trwałe komponenty zastosowane w jego konstrukcji.

Narzędzie jest również wyposażone w ekskluzywny system kontroli system wykańczania, który umożliwia osiąganie wysokich prędkości obrotowych około 600/ 3500 obr/min. Narzędzie to nie posiada prędkości obrotowej pod obciążeniem; dzięki temu można rozpocząć polerowanie od razu.

Ta polerka zderzakowa do samochodów jest również wyposażona w narzędzie do zbierania wełny, które zapobiega gromadzeniu się wełny podczas polerowania. Funkcja ta wydłuża zatem żywotność polerki. Jest lekka i przenośna, co zapobiega zmęczeniu podczas użytkowania. W razie potrzeby płynnej zmiany pozycji można skorzystać z uchwytu górnego i bocznego. Producent dołącza również gumową obudowę przekładni, która zapewnia pewny chwyt podczas pracy przy pojeździe. Walizka i precyzyjnie wycięte koła zębate zwiększają wydajność narzędzia.

SPRAWDŹ NAJNOWSZĄ CENĘ

Cechy

 • Waga: 6,7 lbs.
 • Górne i boczne uchwyty
 • Objęta trzyletnią gwarancją

Co nam się podobało

 • Można go używać na różnych powierzchniach
 • Stalowe przekładnie zapewniają płynną pracę
 • Jest trwała i wydajna.

2. Zderzak samochodowy Porter-Cable

7424XPR

Czy na Twoim samochodzie pojawiły się wiry lub uporczywe plamy? Możesz się ich pozbyć się ich na dobre, używając kabla Porter. Jest to urządzenie o działaniu na zasadzie orbity dzięki czemu idealnie nadaje się do usuwania śladów po zawirowaniach na powierzchni samochodu.

Łożysko kulkowe zastosowane w tej polerce zwiększa jej trwałość. Za pomocą uchwytu i spustu można dostosować 6 prędkości pracy polerki do własnych potrzeb. Jest to urządzenie wysokiej jakości, którego można używać na różnych powierzchniach.

Zawiera również przeciwwagę, która jest fabrycznie zainstalowana w celu wyważenia maszyny. Posiada zdejmowany uchwyt, który można ustawić w w różnych pozycjach. Mimo że narzędzie nie posiada płyty oporowej, którą można znaleźć w niektórych niektórych zderzaków, jest ono przystosowane nawet dla osób leworęcznych.

Dzięki dwupozycyjnemu uchwytowi można z łatwością używać tej maszyny bez konieczności posiadania wcześniejszej wiedzy. Czasami osoby, które są przyzwyczajone do samodzielnego polerowania samochodów, obawiają się, że urządzenie może się przegrzać. Dlatego producenci tego typu urządzeń wyposażają je w zabezpieczenie przed przeciążeniem termicznym, aby wyeliminować takie obawy. Nakładka dołączona do zestawu może okazać się niewystarczająca, jeśli narzędzie jest potrzebne do więcej niż jednego użycia. W takim przypadku należy dokupić dodatkowe podkładki wraz z narzędziem.

SPRAWDŹ AKTUALNĄ CENĘ

Cechy

 • Silnik o mocy 4,5 amperaPrędkość
 • : 2500-6800
 • Możliwość dostosowania ustawień prędkości

Co nam się podobało

 • Nie przegrzewa sięJest
 • przyjazna dla użytkownika i niedrogaJest
 • szybka

3. Polerka samochodowa Makita 9227C

Jeśli polerujesz już od dłuższego czasu i szukasz wysokiej jakości polerki dla profesjonalistów, Makita jest tym, czego potrzebujesz. Ta maszyna zapewnia precyzję podczas pracy nad usuwaniem głębokich zarysowań na Twoim pojeździe. Polerka nadaje się również do wykonywania żmudnych zadań przez dłuższy czas bez obawy, że maszyna się przegrzeje.

Posiada mocny silnik o zmiennej prędkości, co daje możliwość Dzięki temu masz możliwość ustawienia maszyny odpowiednio do konkretnego zadania. Można również ustawić stałą prędkość za pomocą dostępnych elementów sterujących. Funkcja łagodnego rozruchu eliminuje potrzebę początkowego obciążenia.

Polerka Makita jest również wyposażona w gumowany uchwyt, który zapewnia pewny i wygodny chwyt podczas polerowania. Zawiera ona również osłony z siatki drucianej, które chronią silnik przed kontaktem z wełną, wydłużając w ten sposób jego żywotność.

Większość profesjonalistów, którzy używali Makity, przyznaje, że jest ona dość wydajna i uniwersalna. Można jej używać na różnych powierzchniach i wykonywać takie zadania, jak szlifowanie, polerowanie, malowanie lub woskowanie. Zawiera ona również podkładkę, hak i kilka uchwytów bocznych, które zwiększają stabilność podczas pracy. Chociaż ta polerka zderzakowa może być droższa w porównaniu z innymi markami na rynku, to jest warta swojej ceny.

SPRAWDŹ NAJNOWSZĄ CENĘ

Cechy

 • Prędkości:
 • 600-3000 obr/min10
 • A silnikWaga
 • : 7 funtówDwufunkcyjny tryb
 • pracy
 • zawierający polerkę i szlifierkę

Co nam się podobało

 • Nie jest
 • głośnaMożna jej używać bez przerwy

4. Griot's 10813STDCRD Garażowa polerka samochodowa

Producent tego zderzaka stara się dać Ci narzędzie, z którym możesz sobie poradzić bez żadnych komplikacji. Zderzak Griot's Garage to prosta maszyna, którą preferuje wielu nieprofesjonalistów. Jest to zderzak o podwójnym działaniu, wyposażony w przewód.

Urządzenie posiada regulowaną rączkę oraz gumowy uchwyt, który zwiększa komfort i zapobiega zmęczeniu dłoni podczas pracy. Podczas gdy większość polerek radzi sobie z łagodnymi zarysowaniami i śladami zawirowań, ta marka może również wyeliminować utlenianie z pojazdu. Utlenianie może sprawić, że pojazd sprawiać wrażenie starszego niż jest w rzeczywistości, a usunięcie utleniania sprawia, że samochód może z łatwością błyszczeć. Zapobiega to zmianie koloru pojazdu, gdy próbujesz pracy nad utlenionymi miejscami.

Wydajny silnik zapewnia moc polerowania do 850 W. Choć urządzenie nie jest ciche, zapewnia doskonałą wydajność podczas woskowania i polerowania. Griot's garage posiada również 6 ustawień prędkości, które pozwalają na dostosowanie urządzenia do indywidualnych potrzeb.

Większości użytkowników podoba się ergonomiczna konstrukcja tej polerki. Umożliwia ona oparcie palców na wycięciu uchwytu, co zapewnia pewny chwyt. Można również regulować różne pozycje, gdy potrzebna jest dodatkowa wygoda. Kupując ten zderzak, otrzymujesz dożywotnią gwarancję, z której możesz skorzystać, jeśli urządzenie nie będzie działać zgodnie z oczekiwaniami.

SPRAWDŹ NAJNOWSZĄ CENĘ

Cechy

 • Silnik o natężeniu 7 AErgonomiczna
 • konstrukcja10
 • stóp przewodu

Co nam się podobało

 • Idealne dla
 • początkującychPętlowy uchwyt jest
 • regulowanyNarzędzie eliminuje utlenianie

5. ToRQ TORQX Polerka samochodowa

Czy posiadasz zabytkowy samochód? Powinieneś go konserwować używając Torq Torqx polerka buforowa. Jest to jedna z najlepszych polerek dla początkujących, która które wymagają minimalnego doświadczenia w obsłudze bufora. Oprócz polerki, w zestawie znajdują się trzy nakładki polerujące i próbnik linii V do różnych zadań związanych z autodetailingiem.

Polerka posiada mocny silnik, dzięki czemu skutecznie usuwa zarysowania i plamy. Może również pozbyć się innych defektów, takich jak wiry i znaki wodne na powierzchni samochodu. Wytrzymała konstrukcja zwiększa jej trwałość. Dzięki wbudowanej funkcji łagodnego rozruchu, urządzenie może się uruchomić bez konieczności użycia obciążenia.

Pracuje również z różnymi prędkościami w zakresie 1200-4200 obr. min. Za pomocą panelu wyświetlacza można odczytać i dostosować prędkość w zależności od wykonywanego zadania. Urządzenie jest wytrzymałe i może manewrować bez minimalnych drgań. Waga polerki ma również znaczenie, a ten model jest jednym z najlżejszych na rynku. Jej waga sprawia, że jest bardziej poręczna i zapobiega zmęczeniu dłoni podczas użytkowania.

SPRAWDŹ NAJNOWSZĄ CENĘ

Cechy

 • Silnik:
 • 700 WDziałanie
 • na zasadzie
 • orbity losowejCyfrowy
 • wskaźnik prędkości

Co nam się podobało

 • Sprawdza się na różnych powierzchniachWyposażony
 • w
 • regulację prędkościWygląda
 • imponująco

6. Meguiar's MT300

Car Buffer

Zderzaki samochodowe o podwójnym działaniu są znane ze swojej skuteczności, a Meguiar's nie jest tu wyjątkiem. Zastosowano w niej kilka niezwykłych technologii, których nie znajdziesz w konwencjonalnych polerkach. Producent wyposażył narzędzie w funkcję cyfrowego zarządzania momentem obrotowym. Urządzenie ma układ cyfrowy, który może regulować moment obrotowy zderzaka, aby utrzymać poziom załadowanej prędkości.

Można jej używać do wykonywania różnych zadań, ponieważ urządzenie ma szeroki zakres prędkości od 3000-7500 OPM. Do regulacji ustawień prędkości służy pokrętło regulowane kciukiem. Silnik z funkcją łagodnego rozruchu zapewnia kontrolę podczas włączania polerki. Funkcja łagodnego rozruchu zapobiega również rozpryskiwaniu się materiału podczas pracy.

Zderzak o podwójnym działaniu nadaje powierzchni samochodu nieskazitelne wykończenie. Narzędzie nadaje się do takich zastosowań, jak woskowanie, nakładanie mieszanki i polerowanie. Jest wyposażone w uchwyt, który zwiększa wygodę użytkowania. Uchwyt ułatwia obsługę urządzenia obiema rękami, ponieważ można pozbyć się zanieczyszczeń z powierzchni bez większego wysiłku.

Zderzak jest dobrze wyważony i dostępny w przystępnej cenie. Chociaż urządzenie jest wyposażone w przewód zasilający, przy wykonywaniu wielu zadań może być potrzebny przedłużacz. Niestety, przy wysokich prędkościach obrotowych może być głośna.

SPRAWDŹ NAJNOWSZĄ CENĘ

Cechy

 • Wyrzut orbitalny: 8 mmMultipozycyjny
 • uchwyt
 • DObwód
 • cyfrowy

Co nam się podobało

 • Zderzak sam reguluje swoją moc
 • Jest lekki i wygodny
 • Nie
 • przegrzewa
się

7. Zderzak samochodowy Black & Decker WP900

Masz ograniczony budżet i potrzebujesz taniej, ale skutecznej polerki samochodowej? Black & Decker jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Jest to jeden z najtańszych zderzaków, które działają tak dobrze, jak oczekiwano. Polerka ta jest również wygodna w użyciu i lekka. Jest to wysokiej jakości polerka, która poradzi sobie z ciężkimi zadaniami.

Black & Decker to zderzak orbitalny o losowej prędkości obrotowej, który zapewnia gładkie wykończenie. 10-stopowy przewód dołączony do polerki jest dłuższy niż w przypadku innych marek, co zwiększa jej mobilność. Zderzaka można używać na samochodach i łodziach.

Większość klientów uważa, że ta polerka jest wygodna w użyciu dzięki podwójnemu uchwytowi. Podczas polerowania można łatwo sterować urządzeniem za pomocą podwójnego uchwytu. Niestety nie ma możliwości regulacji prędkości, ale nie jest to powód do zmartwień. Stała prędkość obrotowa pozwala na równomierne polerowanie.

Ta maszyna polerska dobrze sprawdza się w zastosowaniach związanych z polerowaniem i polerowaniem. Bezstopniowa praca mimośrodowa sprawia, że jest ona idealna do eliminowania wirów na powierzchni samochodu i nadawania mu gładkiego wykończenia. W zestawie znajduje się również maska do nakładania, dzięki której urządzenie nadaje się do dużych zadań.

SPRAWDŹ AKTUALNĄ CENĘ

Cechy

 • 6-calowe nakład
 • kiPrędkość
 • : 4500 obr/minMoc
 • : 0,5 AWaga
 • : 5,3 funta

Co nam się podobało

 • Długi przewódJest
 • wygodnyNarzędzie
 • jest
 • również przyjazne dla kieszeni
.

8. Ryobi RB61G Polerka i bufor do samochodu

Jeśli nie lubisz poruszać się z długimi kodami podczas polerowania, pokochasz projekt tego bufora samochodowego. W przeciwieństwie do większości polerek samochodowych na rynku, ten jest zasilany przez akumulator litowo-jonowy. Jest ona bezprzewodowa, co oznacza, że można ją przenosić i używać w dowolnym miejscu. Można znaleźć wiele ogniw, które są kompatybilne z tym urządzeniem. Moc, jaką generuje, sprawia, że nadaje się do nakładania wosku.

Posiada również atrakcyjne cechy, takie jak działanie orbitalne które sprawiają, że doskonale nadaje się do usuwania rys i wirów z powierzchni pojazdu. Producent dołączył również gumową nakładkę, która zapewnia mocny uchwyt, co ułatwia wykonywanie precyzyjnych prac.

Narzędzie jest również przyjazne dla użytkownika, ponieważ obok uchwytu znajdują się przyciski, których należy używać do włączania i wyłączania. W opakowaniu znajduje się również maska do polerowania i aplikator. W zestawie znajdują się również gumki, którymi można je przymocować. Urządzenie jest lekkie, kompaktowe i łatwe w obsłudze jedną lub dwiema rękami.

SPRAWDŹ NAJNOWSZĄ CENĘ

Cechy

 • Prędkość maksymalna: 3500BezsznurowaKompatybilna
 • z akumulatorami litowo-jonowymi 18 V

Co nam się podobało

  Może
 • pracować przez godzinę bez konieczności doładowywaniaMożna
 • jej używać z dowolnego miejsca

9. Odbojnik samochodowy Wen 948

Polerka samochodowa z buforem, która ma dużą moc, dzięki czemu nadaje się do więcej niż jednego zastosowania. Dlatego też producent Wen uwzględnił wszystkie cechy, które czynią ten zderzak dość uniwersalnym. Posiada zmienny zakres prędkości od 1000 do 3500 obr/min. Możesz używać tego narzędzia do niemal wszystkiego, w tym polerowania, woskowania, szlifowania i wykańczania.

Wen jest wyposażony w silnik o mocy 10 Amperów, co sprawia, że jest dość mocny. Nie znajdziesz tak mocnej polerki samochodowej w tym samym przedziale cenowym. Nawet nawet przy niskich ustawieniach prędkości, maszyna jest wystarczająco szybka do niektórych zastosowań. zastosowań.

Podczas pracy można łatwo montować i demontować maski, papiery ścierne i pady za pomocą pętli i haka. Jest to jedna z niewielu polerek zderzakowych do samochodów, które są wyposażone we wbudowany cyfrowy odczyt. Wyświetla on aktualną prędkość narzędzia, zapewniając precyzyjne polerowanie. Wen posiada również odwracalny uchwyt boczny, co sprawia, że jest wygodna w użyciu. Kup tę polerkę zderzakową do samochodu już dziś i zdobądź wszystkie niezbędne akcesoria, których potrzebujesz do różnych zastosowań.

SPRAWDŹ NAJNOWSZĄ CENĘ

Cechy

 • Waga: 6,7 funtaWbudowany
 • odczyt cyfrowyOdwracalny
 • uchwyt boczny

Co nam się podobało

 • Większa moc niż w przypadku innych zderzakówZmienna
 • prędkość
 • pracyWszechstronność

10. Polerka samochodowaFlex

L3403VRG

Dla profesjonalistów

Zmniejsz wydatki na konserwację samochodu, wybierając trwałą polerkę, która pozwoli Ci pracować nad samochodem bez konieczności korzystania z usług profesjonalistów. Flex może zmienić Twój nudny pojazd w lśniący samochód, który wygląda jak nowy. Jest wyposażona w funkcje, które gwarantują imponujące rezultaty.

Jest to zderzak orbitalny o podwójnym działaniu, który naśladuje ruchy dłoni. Dzięki temu podczas polerowania zużywasz minimalną ilość siły i uzyskujesz gładką powierzchnię. Ta cecha zapobiega również powstawaniu hologramów. Jest to również wydajna polerka o zmiennej prędkości, którą można regulować w zależności od zastosowania.

Większość funkcji jest umieszczona blisko rąk użytkownika, aby można było wygodnie wykonywać różne czynności. Na przykład można z łatwością regulować prędkość bufora. Flex posiada również funkcję bezpieczeństwa, znaną jako automatyczne wyłączanie silnika, która zapobiega uszkodzeniu samochodu.

Ponadto urządzenie jest wyposażone w przewód o długości 13 stóp, co oznacza, że nie trzeba będzie wydawać więcej pieniędzy na zakup przedłużacza. Jeśli nie jesteś przyzwyczajony do korzystania z bufora, możesz uznać tę polerkę za nieco kłopotliwą przy dłuższym użytkowaniu. Może nie jest ona tak opłacalna jak inne polerki samochodowe, ale jest tego warta.

SPRAWDŹ NAJNOWSZĄ CENĘ

Cechy

 • Obroty 8 mm13 stóp
 • przewoduDuża
 • moc

Co nam się podobało

 • Idealny do lakieru samochodowego wrażliwego na
 • temperaturęNarzędzie imituje ruchy okrężne dłoniŁatwy
 • w
 • użyciu

Jak znaleźć najlepszą polerkę zderzakową do samochodu?

Teraz, gdy omówiliśmy już niektóre z wysokiej jakości zderzaków z dostępnych na rynku, przyjrzymy się niektórym cechom, które należy rozważyć, aby zidentyfikować właściwą polerkę, która pomoże Ci spełnić Twoje potrzeby. Na stronie obejmują:

Prędkość

Jest to jeden z najważniejszych czynników, którego nie należy pominąć przy wyborze polerki. Są one oceniane w orbitach lub obrotów na minutę. Spróbuj wybrać polerkę, która oferuje wyższe prędkości, ponieważ zapewnia lepszą wydajność, zwłaszcza gdy chcemy pozbyć się głębokich rys na samochodzie. Należy również posiadać pewne umiejętności, aby móc obsługiwać zderzaka o dużej prędkości. Szukaj takiej, która ma prędkość w zakresie 2000-5000 obr/min. Niektóre polerki oferują również stałą prędkość.

Waga

Podczas polerowania lub innych zastosowań może być konieczne podnoszenie narzędzia podczas przemieszczania go po pojeździe. Dlatego należy sprawdzić wagę zderzaka, aby upewnić się, że można go łatwo przemieszczać. Lekka i kompaktowa zderzak samochodowy zwiększa poręczność podczas użytkowania. Nie będzie ona obciążać ramienia i powodować zmęczenia podczas długotrwałego użytkowania.

Wibracje i hałas

Mechanizm polerki samochodowej wprawia ją w drgania i powoduje pewien poziom hałasu. Zbyt silne wibracje mogą utrudniać uzyskanie dokładności podczas nakładania. Dlatego należy przetestować zderzak przed zakupem, aby upewnić się, że wibracje są minimalne. Mniej Mniej hałaśliwy zderzak nie będzie rozpraszał uwagi podczas pracy przy samochodzie.

Elementy bezpieczeństwa

Ponieważ cenisz swój samochód, powinieneś upewnić się, że wybrana przez Ciebie polerka, którą wybierzesz, posiada niezbędne zabezpieczenia, aby uniknąć uszkodzeń. Jeśli nie jesteś przyzwyczajony do polerowania, powinieneś zwrócić uwagę na podstawowe funkcje bezpieczeństwa, takie jak opcje automatycznego wyłączania silnika. Zapobiega to uszkodzeniu lakieru lakieru samochodu w przypadku przegrzania.

Sterowanie ręczne

Polerowanie, woskowanie, polerowanie i nakładanie mieszanki może być czasochłonne. Dlatego potrzebna jest zderzak samochodowy, który jest wygodny w użyciu przez dłuższy czas. przez dłuższy czas. Wybierz taką, która posiada opcję podwójnego sterowania ręcznego, co pomaga w w rozłożeniu ciężaru na cały korpus urządzenia. Uchwyt narzędzia powinna być bezpieczna i zapewniać pewny chwyt, tak aby można było ją z łatwością.

Typ

Większość zderzaków samochodowych może mieć podobny wygląd, ale ale są one dostępne w różnych typach. Niektóre z nich to polerki obrotowe, a inne to polerki orbitalne. Początkujący użytkownicy preferują polerki orbitalne, ponieważ są one mniej są mniej skomplikowane w porównaniu z polerkami rotacyjnymi. Orbitale mogą równomiernie rozprowadzić wosk na równomiernie rozprowadzić wosk na powierzchni samochodu. Są więc idealne do woskowania. Zderzaki obrotowe Z kolei polerki obrotowe nadają się do usuwania skaz i śladów po szlifowaniu i śladów szlifowania na powierzchni pojazdu.

Podsumowanie

Dzięki powyższym opiniom i przewodnikowi zakupu, wybór najlepszej polerki samochodowej z buforem staje się łatwym zadaniem. Wybierz zderzak w zależności od swojego poziomu umiejętności, ponieważ rynek oferuje różne opcje zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów. Polerowanie samochodu jest lepsze niż poleganie na konwencjonalnych metodach woskowania, ponieważ pozwala zachować lśniący i czysty pojazd.

Źródło:

Jak wypolerować samochód - WikiHow

O serwisie

Skorzystaj z naszego doświadczenia związanego z motoryzacją.

Zajmujemy się również organizacją wycieczek jednodniowych z Warszawy - zobacz więcej: Jasna Gora - One day tour from Warsaw

Kontakt

kontakt@disegno-studio.pl

Galeria